MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 15354383
nr 1535 4383
Pall
konstläder, 1960/70-tal. Längd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:23:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr
500 kr